Xteam elektroninė parduotuvė
Pagrindinis > Archyvas > Xteam.lt žygis Gruzijoje > Xteam.lt keturračių žygis Kaukazo takais (I)

Naujienos

Xteam.lt keturračių žygis Kaukazo takais (I)

2009-08-10

Autorius:xteam.lt


Foto:xteam.lt

Rugsėjo 3-17 dienomis Xteam.lt  komanda kyla į žygį keturračiais motociklais aplink Gruziją. Šešių Lietuvos keturratininkų maršrutas nusidrieks upių vagomis, kalnų takeliais ir perėjomis nakvojant palapinėse.  

Keturratininkų žygis prasidės Batumio uostamiestyje, Adžarijoje. Palikę pajūrį, keliautojai patrauks Argonautų takais palei Rioni upę, pasieks senąjį Vardzijos miestą uolose. Toliau trauks link Kutaisio. Pakils į Svanetiją, Ushhuli  miestelį– aukščiausiai Europoje, net 3 kilometrų aukštyje, įsikūrusią gyvenvietę.

Žygeivių maršrutas nusidrieks palei Račos vynuogynus ir, aplenkus Pietų Osetiją, pasuks Kazbeko link. Planuojama aplankyti Gudauri, Boržomi, Bakuriani kurortus, o vėliau traukti iki Šatilio prie Čečėnijos sienos. Keliautojai aplankys Omalo kaimelį ir pro Prometėjo uolą, Gelačio vienuolyną pasuks į Kachetiją.

 Detalus  maršrutas buvo sudarinėjamas apie mėnesį, pasitelkus kolegas Gruzijoje.

Žygio metu yra numatyta apsilankyti Lietuvos ambasadoje Tbilisyje ir pasveikinti šios Lietuvos atstovybės darbuotojus su 5 metų jubiliejumi. Rugsėjo 6 dieną Lietuvos ambasadai Gruzijoje sukanka lygiai penkeri.
 

Vienas kelionės organizatorių Aidas Stražnickas sako,kad  keturratininkų žygiu norima paskelbti žinią, jog Gruzija yra saugi ir svetinga, o žygis dedikuojamas Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečiui.

 Keturračiais motociklais planuojama nuvažiuoti apie 2500 kilometrų. Visas naujausias žinias iš šio žygio galėsite sekti Xteam.lt svetainėje.

Atgal

SAVAITĖS PREKĖS