Xteam elektroninė parduotuvė
Pagrindinis > Archyvas > Xteam.lt žygis Griunvald 600 > Xteam.lt keturratininkai pasiekė Ukrainą (IV)

Naujienos

Xteam.lt keturratininkai pasiekė Ukrainą (IV)

2010-06-02

Autorius:xteam.lt

Foto:xteam.lt

Nors su techniniais gedimais, bet su gera nuotaika Xteam.lt keturračių žygio Grunvald 600 dalyviai anksčiau nei planuota pasiekė Ukrainą. Persikėlus per Pinos upę ir nuvažiavus apie 20 kilometrų nuo Baltarusijos-Ukrainos sienos, trūko dar vieno keturračio variatoriaus diržas. Šį kartą nepasisekė Valiui Mažuliui. 

Keturratininkai vėl buvo priversti sustoti remontui. Atsarginių dalių komplekte likęs tik vienas, dėvėtas diržas, kaip pats Valius sako “vos gyvas“. Kadangi kelionė net neįpusėjusi, o priešakyje dar visi Karpatai, teks papildyti atsarginių dalių rezervus siunčiant jas iš Lietuvos. Pasiremontavę techniką vyrai pajudėjo link Vladimireco miesto, o po to į Lucką. Pakeistas diržas ir iš Valiaus motociklo sklindantys garsai nenuteikia optimistiškai, tačiau kelionė tęsiasi...

Foto:xteam.lt

Vakar ieškota variantų, kaip perduoti keliauninkams pora variatoriaus diržų. Lietuvos geležinkelių svetainė vakar buvo atnaujinama. Beje, traukiniai važiuoja tik iki Minsko ir gana ilgokai. Visgi išeitis buvo surasta- autobusai. Diržai jau pasiekė Minską ir šiuo metu yra pakeliui į Ukrainą.  

Xteam.lt dėkoja UAB Motostiliui už pagalbą aprūpinant keturratininkus moto dalimis!Atgal

SAVAITĖS PREKĖS