Xteam elektroninė parduotuvė
Pagrindinis > Naujienos > Kaip išsirinkti tinkamą vandenlentę (video)

Naujienos

Kaip išsirinkti tinkamą vandenlentę (video)

2017-05-25

Autorius: xteam.lt

Foto:jobesports.com

Tinkamos vandenlentės pasirinkimas yra labai individualus. Jums labiau patinka aukšti šuoliai, o gal triukai ant figūrų? Raideris, kuris primenybę teikia čiuožimui figūromis, dažniausiai renkasi lenkstesnę, stabilumo suteikiančią lentą. Vandenlentininkui, kuriam labiau patinka aukšti šuoliai ir sudėtingi triukai labiau tiks lenta, turinti geresnį sukibimą su vandeniu ir leidžianti “minkščiau” nusileisti ant vandens. Aptarkime kelis svarbiausius faktorius renkantis naują lentą.

Norite sukibimo su vandeniu ir aukštų oro triukų? Sukibimą dažniausiai nulemia kanalai lentos apačioje. Vandenlentė, kuri turi ilgus, gilius kanalus leidžia jums įsirėžti į vandenį ir šokti į aukštį!

JOBE parkinės lentos gaminamos su skirtingomis šerdimis (angl.cores): wood, hybrid ir solid. Medinė (wood) yra pati lanksčiausia, tai suteikia privalumą lentai čiuožiant ant įvairių figūrų. Hibridinis (hybrid) variantas yra geriausias pasirinkimas mėgstantiems įvairovę. Hibridinė lentos šerdis yra pagaminta iš Paulownia medienos ir PU putplasčio. Tokia vandenlentės šerdis yra pakankamai lanksti parko figūroms, bet taip pat pakankamai stipri aukštiems šuoliams ir čiuožimui paskui katerį. Be to, lentos storis taip pat yra svrabus aspektas, t.y. kuo lenta plonesnė, tuo ji lankstesnė!

Vandenlenčių gamyboje JOBE naudoja tris skirtingas lentos konstrukcijas (angl. rocker).

3-stage rocker  vandenlentė yra skirta raideriams, kurie denstruoja agresyvų stilių, o plokščia lentos apačia suteikia greičio ir kontrolės privalumus čiuožiant ant figūrų.

Continuous rocker  lentos skirtos mėgstantiems kiek švelnesnį, paprastesnį važiavimą, kadangi ant vandens lieka mažiau lentos paviršiaus.

Hybrid rocker lentos yra tarpinis variantas tarp anksčiau minėtų 3-stage rocker  ir Hybrid rocker konstrukcijų. Tokios vandenlentės skirtos raideriams, kurie neprisiriša prie vienodo važiavimo stiliaus ir nori išbandyti viską.

 

Atgal

SAVAITĖS PREKĖS