Xteam elektroninė parduotuvė
Pagrindinis > Naujienos > Kodėl verta rinktis EVO? (video)

Naujienos

Kodėl verta rinktis EVO? (video)

2017-10-12

Autorius: xteam.lt

Foto:jobesports.com

Vandenlenčių sportui sparčiai populiarėjant didžioji dauguma gamintojų stengiasi žengti koja kojon su naujomis įrangos gamybos technologijomis.

Atsiranda visiškai naujos lentų dizaino tendencijos bei specifikacijos. Vandenlenčių batai gaminami iš naujų, vandeniui atsparių ir itin lengvų medžiagų.

Prieš keletą metų pasirodžius pirmiesiems SYSTEM apkaustų modeliams jie sparčiai išpopuliarėjo cable parkų lankytojų tarpe. 

Artėjančiam sezonui Jobe kompanija pristato visiškai naują ir išskirtinę trijų dalių JOBE EVO tvirtinimo sistemą (apkaustus).

Pagrindinis EVO privalumas - funkcionalumas, medžiagos ir dizainas. Ši sistema buvo testuojama tris metus pasitelkus vieną iš Olandijos technikos universitetų.

Galutinis produktas pagamintas iš visiškai kitų medžiagų nei buvo numatyta testavimo pradžioje. EVO tvirtinimo sistema susideda iš pado (binding), apkausto(skin) ir bato (sneaker). 

     

Visos šios dalys parduodamos atskirai, todėl susidėvėjus vienai jų, neteks keisti visos sistemos. Be to kiekvienas sportininkas gali pabūti dizaineriu ir susimodeliuoti apkaustus pagal savo poreikius ir fantaziją.

 Spalvinė gama labai plati, yra daugiau kaip 70 variantų kaip iš atskirų dalių susikomplektuoti EVO apkaustus.

Gaminant EVO, didelis dėmesys kreiptas į bato ir apkausto sukibimą. Todėl galutiniame modelyje pasiekta, jog kulnas maksimaliai sukimba su apkaustu ir neatšoka nuo jo po stiprių smūgių.

Foto:jobesports.com

 Kodėl raišteliai?

Testavimo pradžioje buvo bandomi įvairūs bato užsegimo variantai. Eita ir snieglenčių apkaustų keliu. Bandyta pritaikyti vandeniui BOA užveržimo sistemą.

Tačiau nieko nėra patikimiau už raištelius. Batus žmonės nešioja jau šimtmečius ir 99 % jų iki šiol yra su raišteliais.

Jobe EVO stebina savo paprastumu, bet ne prastumu. Šiuos apkaustus jau pasirinko geriausi pasaulio raideriai: Dominik Guerts, Julian ir Jonel Cohen, Maxine Sepulette.  Kitą sezoną su EVO paskui katerį čiuoš ir vandenlenčių sporto žvaigždė Austin Hair.

Atgal

SAVAITĖS PREKĖS