Xteam elektroninė parduotuvė
Pagrindinis > Naujienos > Liepkalnį sudrebino rimčiausios žiemos sporto varžybos (foto)

Naujienos

Liepkalnį sudrebino rimčiausios žiemos sporto varžybos (foto)

2016-02-01

Autorius:redbull.com

Antrą kartą Liepkalnio žiemos sporto centre surengtos „slopestyle“ snieglenčių varžybos „Red Bull Risk ir Slysk“ tapo puikiu sezono akcentu. Nors visą savaitę iki penktadienio, sausio 29-osios, Vilnių merkė lietus, varžybų dienos rytą orų reikalai susitvarkė it dievams paliepus. Popiet išlindusi saulutė pozityviai nuteikė į Liepkalnį susirinkusius snieglentininkus ir jų palaikymo komandas, o sutemus atėjo metas ridenti kauliukus ir išrinkti geriausiai triukus atliekančius sportininkus.

Varžybas simboliškai atidarė jų teisėjas, specialiai iš Lenkijos atvykęs vienas geriausių šios šalies snieglentininkų Wojtek „Gniazdo“ Pawlusiak. Netrukus po to pirmuosius triukus atliko 23 varžybų dalyviai. Skambant trankiems DJ Mamanios ritmams sportininkų liko 16, tuomet – 8, o finale susikovė 4 šaunuoliai.

Teisėjams susumavus rezultatus paaiškėjo, kad antrus metus iš eilės  „Red Bull Risk ir Slysk“ čempiono titulą iškovojo „BoardSports“ komandos narys Motiejus Lisauskas. Kartu su juo į žiemos pramogų parką „Red Bull The Station“ Vokietijoje keliaus ir 2-osios vietos laimėtojas Grigas Urasov.

3-ąją vietą užėmė Romualdas Ruzgys, kuris taip pat laimėjo ir „Best Trick“ kategorijoje. Specialiu prizu apdovanota vienintelė varžybose dalyvavusi mergina Agnė Stašinskaitė.

Iškart po sveikinimų lavinos sportininkai ir jų bičiuliai patraukė sušilti į Liepkalnio „Apres Ski“ barą, kur savo benefisą pratęsė DJ Mamania. Visi vienbalsiai sutarė – penktadienio vakaras vienintelėje žiemos oazėje Vilniuje praleistas tiesiog puikiai, metas pradėti laukti kitų metų.