Xteam elektroninė parduotuvė
Pagrindinis > Naujienos > Tarptautinė JOBE komanda pasiruošusi naujiems iššūkiams (video)

Naujienos

Tarptautinė JOBE komanda pasiruošusi naujiems iššūkiams (video)

2018-04-19

Autorius: xteam.lt

IAN

Raideris iš Belgijos, kuris turi savitą čiuožimo stilių, renkasi Jobe Concord vandenlentę ir EVO apkaustus. Mėgsta save išbandyti vis naujuose wake parkuose. Jei šio vaikino nepamatysite ant vandens, jį tikrai sutiksite ežero pakrantėje su kamera rankose arba bare su šalto alaus bokalu!

DOMINIK

Dominik turi savo vardo vandenlentę: Jobe Breach! Aukštos klasės lenta skirta aukšto meistriškumo raideriui. Dominik yra patyręs tarptautinių varžybų dalyvis, pasaulio čempiono titulo savininkas. Žiemą jį visada surasite Tailande, kur tobulina savo įgūdžius. Savo darbštumu ir talentu Dominik įrodė, kad yra ne tik puikus raideris, bet ir aukšto profesionalumo sportininkas.


MAXINE


Ši olandė jau tapo legenda merginų raiderių tarpe. Maxine yra viena ištikimiausių Jobe komandos narių, patyrusi tarptautinių čempionatų nugalėtoja.  Puikių rezultatų ji pasiekė čiuoždama su Jobe Armada lenta.


SAM


Sam olandai laiko savo šalies herojumi.  Pradėjęs čiuožti nuo 11 metų, Sam jau tada buvo nepaprastai motyvuotas raideris. Jis puikiai pritapo prie Jobe komandos. Sam visada galite rasti  Vokietijoje, jo gimtajame BluBay Heede wake parke.

 
ARIANO


Jobe komandos raideris Ariano Blanik atkakliai siekia rezultatų!  Būdamas visai jaunas jis ne tik dalyvavo pasaulio čempionatuose, bet ir tapo Open Men Wakemasters varžybų Vokietijoje nugalėtoju. Europos čempionas renkasi Pitch lentą.

LOIC


Loic dabar dar tik 13 metų, o čiuožti jis pradėjo nuo 9-erių. Be puikių triukų ant vandens, šis prancūzas ne prasčiau čiuožia ir su snieglente. Jo sportinis sąrašas pildosi puikiais pasiekimais: 2017 m. liepą Loic tapo Prancūzijos nacionalinio čempionato nugalėtoju, o gruodį laimėjo 8 vietą Europos ir Afrikos čempionate U15. Kartu su Jobe komanda Loic toliau tęsia savo visai nevaikišką profesionalo karjerą.


AUSTIN

Austin yra vienas profesionaliausių pasaulio raiderių, čiuožiantis paskui katerį.  Mėgstamiausia jo trenoruočių vieta-  Jessamine ežeras Floridoje (JAV).  Būtent ten „išaugo“ patys garsiausi planetos raideriai ir vienas jų- Austin Hair.

BOISSON SISTERS

Tai žinomos raiderės iš Prancūzijos: seserys Candice ir Alicia. Jos linksmos, profesionalios, turinčios savo išskirtinį stilių sportininkės.

MATTY 


Tai nepaprastai talentingas britas, kuris dėka savo meistriškumo, darbštumo ir užsispyrimo gali laimėti vienas varžybas po kitų.


JULIAN


Šis prancūzas pasižymi puikia technika, stilingu čiuožimu, todėl renkasi Jobe Concord lentą.


JOHN


John Dreiling yra amerikietis, tarptautinėse varžybose dalyvauja nuo 2014 m.  Kai John yra ant vandens, belieka tik  gėrėtis jo stilingu čiuožimu.


MARC

Jis keliauja aplink pasaulį ir nepaliauja dalyvauti varžybose. Nepaisant rimtos traumos, Marc Europos čempionate iškovojo 3 vietą. Laimei, kad daug keliaujantis sportininkas nepamiršta savo šaknų, ir laikas nuo laiko „nusileidžia“ Amsterdame.

JORGE
Jorge Gill- raideris, kuris sulaukia savo momento ir neabejotinai sužiba. Jis yra Europos čempionatų dalyvis, rodantis puikius rezultatus ir nuolat tobulinantis savo meistriškumą.

 

Atgal

SAVAITĖS PREKĖS